• Nowy

Gniazdo elektryczne z bolcem 230V podwójne białe z ramką szklaną

Indeks Z177-W075-W120
30,40 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY NA MAGAZYNIE

Gniazdko szklane podwójne z bolcem 230V białe z ramką szklaną

Gniazdko 230V z Bolcem podwójne Białe - Zestaw ze Szklaną Ramką: Wyjątkowe i Eleganckie Rozwiązanie dla Twojego Wnętrza. Wyróżnia się swoim wysokojakościowym wykonaniem oraz trwałością. Zapewnia bezpieczne i niezawodne połączenie elektryczne, a jednocześnie wygląda estetycznie na każdej ścianie.

Kluczowe cechy produktu:

 1. Gniazdko 230V z bolcem podwójne białe - wygodne i funkcjonalne rozwiązanie.
 2. Zestaw ze szklaną ramką - dodaje elegancji i wyjątkowego wyglądu.
 3. Trwałe i bezpieczne wykonanie - gwarancja niezawodności i długotrwałego użytkowania.
 4. Łatwa instalacja - szybki i prosty montaż.
 5. Idealne dla każdego wnętrza - pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.
 6. Pasuje do standardowych puszek elektrycznych 60mm.
 7. Certyfikaty CE i RoHS
 8. Modułowa budowa.


 

Schemat podłączenia

Łącznik dotykowy pojedynczy Złoty posiada subtelne, niebieskie podświetlenie przycisku, które dodaje nowoczesnego wyglądu i ułatwia znalezienie przełącznika w ciemności. To praktyczne rozwiązanie pozwala szybko zlokalizować i obsługiwać przełącznik nawet w nocy, jednocześnie dodając elegancki akcent świetlny do Twojego wnętrza.

 

Zdjęcie produktu nr 2

Specyfikacja

Kod:Z177-W075-W120
EAN:5905730520901
Komunikacja:Przewodowa
Kolor:Biały
Gwarancja:2 Lata
Napięcie pracy:110-240V AC
Obciążenie:16A
Certyfikaty:CE,RoHS

Zestaw obejmuje:

 • Moduł gniazda z bolcem pojedynczy biały
 • Ramka szklana - kolor biały
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Śruby montażowe

Gniazda Szklane - Modułowe Włączniki Dotykowe: Łączą Wygodę, Estetykę i Praktyczność

Modułowe włączniki dotykowe to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na łatwe łączenie z różnymi elementami, takimi jak gniazdka szklane, ładowarki USB, wejścia TV i inne. Dzięki temu, masz możliwość stworzenia własnych, spersonalizowanych konfiguracji, które będą idealnie dopasowane do potrzeb użytkownika.

W naszym sklepie oferujemy eleganckie panele i ramki szklane, dostępne aż w 4 kolorach, które umożliwiają dopasowanie wyglądu włącznika i gniazdka do wystroju wnętrza. Te panele i ramki można zastosować nawet do 5 puszek zamontowanych obok siebie, co pozwala na tworzenie praktycznych i estetycznych rozwiązań na ścianie.

Oprócz tego, w naszej ofercie znajdziesz moduły włączników światła oraz moduły gniazdek 230V, które łączą się z gniazdkami szklanymi. Dzięki tym modułom, możesz sterować oświetleniem oraz zasilaniem innych urządzeń w sposób wygodny i intuicyjny. Co więcej, te moduły można również kontrolować zdalnie, poprzez Wi-Fi lub ZigBee, co pozwala na jeszcze większą wygodę użytkowania oraz zdalne zarządzanie oświetleniem czy innymi urządzeniami podłączonymi do gniazdek.

Nasza oferta modułowych włączników dotykowych i gniazdek szklanych umożliwia stworzenie spersonalizowanego systemu sterowania dla każdego domu czy biura. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i cieszenia się komfortem, jaki dają modułowe włączniki dotykowe z gniazdkami szklanymi.

Opinie (0)