• Nowy
 • Obecnie brak na stanie

Czujnik ruchu DC SMART HOME szary z ramką szklaną

Indeks Z183-W065-W122
55,30 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wpisz adres e-mail i kliknij poniższy przycisk, aby otrzymać wiadomość, gdy produkt będzie dostępny.

Czujnik ruchu DC SMART HOME szary z ramką szklaną

Czujnik ruchu DC SMART HOME z ramką szklaną to nowoczesne i eleganckie urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalność z wyjątkowym designem. Wyposażony w szklaną ramkę, czujnik ruchu doskonale wpasowuje się w każde wnętrze, oferując nie tylko niezawodne działanie, ale i estetyczny wygląd.

Specyfikacje:

 • Napięcie: 230 V
 • Obciążenie max: 60W
 • Zasięg: od 4 do 6m
 • Czas aktywacji: 50 s (±10s)
 • Kolor: szary

Najważniejsze cechy:

 1. Precyzyjne wykrywanie ruchu: Czujnik ruchu DC SMART HOME sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, wykrywając obecność ludzi na odległość od 4 do 6 metrów.
 2. Automatyczne działanie: Po wykryciu ruchu, urządzenie aktywuje się automatycznie, uruchamiając podłączone źródło światła lub inne urządzenie elektryczne o mocy do 60W.
 3. Estetyczny design: Szklana ramka czujnika ruchu DC SMART HOME sprawia, że urządzenie wpasowuje się w każde wnętrze, łącząc elegancję z funkcjonalnością.

Czujnik ruchu DC SMART HOME to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących nowoczesnych, efektywnych i eleganckich urządzeń do zarządzania oświetleniem czy innymi urządzeniami w swoim domu czy biurze. Inwestując w ten produkt, zyskujesz nie tylko wygodę i bezpieczeństwo, ale także wprowadzasz swój dom w erę inteligentnych technologii.

 

 


 

Schemat podłączenia

Łącznik dotykowy WiFi pojedynczy Czarny posiada subtelne, niebieskie podświetlenie przycisku, które dodaje nowoczesnego wyglądu i ułatwia znalezienie przełącznika w ciemności. To praktyczne rozwiązanie pozwala szybko zlokalizować i obsługiwać przełącznik nawet w nocy, jednocześnie dodając elegancki akcent świetlny do Twojego wnętrza.

 

Zdjęcie produktu nr 2

 

Zestaw obejmuje:

 • Moduł czujnika ruchu szary
 • Ramka szklana szary
 • Śruby montażowe

Modułowa budowa włączników dotykowych pozwala na łatwe łączenie z różnymi elementami takimi jak gniazdka, ładowarki USB, wejścia TV i inne. Dzięki temu, możemy stworzyć własne, spersonalizowane konfiguracje, które będą idealnie dopasowane do potrzeb użytkownika.

W naszym sklepie oferujemy oddzielne panele szklane w 4 kolorach, które pozwalają na dopasowanie wyglądu włącznika do wystroju wnętrza. Panele te mogą być zastosowane nawet do 5 puszek zamontowanych obok siebie, co pozwala na tworzenie praktycznych i estetycznych rozwiązań na ścianie.

Oprócz tego, mamy w ofercie moduły włączników światła oraz moduły gniazdek 230 V. Dzięki tym modułom, możemy sterować oświetleniem oraz zasilaniem innych urządzeń w sposób wygodny i intuicyjny. Co więcej, te moduły można również kontrolować zdalnie, poprzez Wifi lub ZigBee, co pozwala na jeszcze większą wygodę użytkowania oraz zdalne zarządzanie oświetleniem czy innymi urządzeniami podłączonymi do gniazdek.

Nasza oferta modułowych włączników dotykowych umożliwia stworzenie spersonalizowanego systemu sterowania dla każdego domu czy biura. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i cieszenia się komfortem, jakie dają modułowe włączniki dotykowe.

Opinie (0)